Cinsel Yaşam, Öneriler, Seks

Cinsel Fanteziler ve Oyunlar? Cinsel Fantaziler?

daha-mutlu-bir-cinsel-hayat-icin--2012-07-20_m

Cinsel Fanteziler ve Oyunlar? Cinsel Fantaziler?

Bir çok insan cinsel fantezi oyunları aramaktadır. Bu oyunlar insanları çok daha güzel yaşama sürüklemektedir. Bu oyunları insanların keşvetmesi gereklidir.

Cinsel yaşamınızda uzun süredir aynı rutinlikteyse artık farklı şeyler denemenin ne dersiniz?

Seksten ve cinsellikte hedef hem partneriniz hem de sizin zevk almanızdır. Kuşkusuz götürmez bir gerçek ise seksin ve cinselliğin ilk adımı eşinizi ve partnerinizi tahrik etmek. Bununda farklı yolları var… en etkin yolu ellerinizi kullanmadan ve eşinizi ve partnerinizi okşamanın ve tahrik etmenin yolları Dil en tahrik edici organdır. Eşinizi ve partnerinizi zevkten zirveye ulaştırmak için ayak uçlarından usul usul dil darbeleriyle başlayarak yukarılara doğru tırmanmanızı öneririz.

Bu onu uyarılacağından kesinlikle emin olabilirsiniz.ayrıca kalça bölgesini unutmayın. Kalçalarında gezinen diliniz başlangıçta çekimser olabilir ancak bu eşinizi ve partnerinizin çok hoşuna gidecektir. Küçük, nazik ve yumuşak dil darbeleri, sinirlerini son noktasına kadar harekete geçirip, eşinizi ve partnerinizin heyecanlanmasına neden olacak ve yavaş yavaş kendisini size bırakacaktır. Özellikle ense bölgesi çok hassastır ve zevkten çıldırtabilir.

(cinsel ilişkiler, cinsel ilişki pozisyonları, cinsel istek, cinsel fanteziler, evlilikte cinsellik, cinsel saglık, cinsel oyunlar, cinsel problemler, cinsel sorun, seks) Bu bölgede önemli olan yumuşak ve yavaş olmaktır! İşe önce kulak memesini emip, dil darbeleri kondurmakla başlayın. Ancak çok heyecanlandığını ve zevk aldığını hissettiğinizde dilinizle kulağın içlerine doğru ilerleyin.

Göğüsle: Belki de sert ve pürüzlü ayaklarıyla, sizin o yumuşacık göğsünüze dokunmak için cesareti yok? Dokunmasını istediğinizi belirterek onu biraz şaşırtarak cesaret verebilirsiniz. Göğüsünüzle kaslı kalçalarına dokunarak tahrik olmasını sağlayabilir. Göğsünüzle ensesine temasta bulunduğunuzda unutmayın döndürüp, göğüslerde öpücükler kondurmalısınız. Ama bunu daha sonra yapın. Küçük bir oyunla her parmağı yavaş yavaş dişleyin. O bu işten zevk alınca diğer parmağa geçerek bu oyuna bir süre devam edin.

Kalçalarını izlediğinizde aklınıza geleni yapın, ısırın! Buna kesinlikle tepki verecektir. Ancak nasıl bir tepki göstereceği tabiki ısırığınıza bağlı. Ensesini hafif hafif, küçük ısırıklarla dişlediğiniz an dizginler sizin elinizde olacaktır. Bu ise daha sonra dizginleri ele almak için onun erkeklik güdülerini kuvvetlendirir. Kışkırtın, ama sakın sert bir şekilde ısırmayın! Dişlerinizle kulak memesine ufak ısırıklar kondurmadan da onun çoktan tahrik olduğunu unutmayın! .

Saçlarınıza dokunmasına izin vermeyin ve yavaş hareketlerle saçlarınızı ayaklarına sürün. Bu oyun aranızdaki sıcaklığı arttıracak. Saçlarınızın kalçalarında hafif bir meltem gibi dolaşmasına izin verin. Hatta bir süre saçlarınızı kalçalarında serbestçe salıverin. Eşinizi ve partnerinizi zevk almasına neden olacaktır. Saçlarınızın mis gibi kokusunu ensesinde duymak ve onların yumuşaklığını hissetmek tüm gerilimleri ortadan kaldıracaktır ve daha özel ve güzel ve keyifli anlar başlıyor diye iyi bir habercidir bu gevşeme. Keyifli ve özel anlar yaşamanız dileyigle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir