Cinsel Bilgiler, Cinsel Yaşam, Seks

Seks’den Daha Fazla Zevk Almanın Yolları

2971

Sizlere birkaç farklı yöntem ile partnerinizle ilişkiye girdiğiniz dönemlerde daha fazla zevk almanızı sağlamak istiyoruz ve bu kapsamda bir liste yayınlıyoruz.

Listeyi inceleyerek uyguladığınız zaman seks yapmak daha bir zevkli hale gelecektir.

Yumurtlama Dönemi: İki adet dönemi arasında kalan bu dönemde testosteron hormonu zirveye çıkar ve kadınların daha fazla seks yapma isteği salgılamalarına neden olur. Bu dönemde yapılan seks sonrasında kadınlar daha kolay orgazm olurlar. Bu ara dönem 3-4 gün kadar sürmektedir ve iki adet dönemi ortasında kalmaktadır.

Dengeli Beslenme: daha az yağlı yiyecekler tüketen erkek yada kadınlar seks yapmaktan daha fazla zevk alırlar. Yani ağır yağlı gıdalardan uzak durmanız partnerler arasında alınacak zevki üst noktalara taşıyacaktır.

Masaj Yaptırmak: Masaj sonrasında kan akışı hız kazanmakta ve kişilerin daha zinde bir dönem geçirmesine sebep olmaktadır. Bu dönemde bireylerde seks yapma ve seksten alınan zevkte artmaktadır.

Bedensel Egzersizler: düzenli olarak yapılan spor hem vücudun diri kalmasını sağlar hem de bireyin seksten daha fazla zevk almasına imkân sağlar. Egzersizler sonrasında vajina daha fazla duyarlılık kazanır. Vücut daha zinde ve dinç olur. Haftada 2-3 gün 20 veya 30 dakika kadar süre ile yapılan egzersizler sekse iyi gelmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir